Nors ieškodami labiausiai tinkamų drabužių dažniausiai vertinamas modelis bei stilius, tačiau dėmesio sulaukti turėtų ir audinys, kadangi jis lemia ne tik priežiūrą, tačiau ir labiau arba mažiau malonų gludimą prie kūno.

Štai labai geros kokybės naktinukai, kurių audiniui reikia skirti kuo daugiau dėmesio – laukia Jūsų čia: https://www.miestomada.lt/48-naktinukai.

O kad paieškos būtų greitesnės ir vertinamas būtų ne tik modelis – mes aptarsime audinius iš kurių gaminami naktiniai. Galbūt tai padės Jums greičiau pasirinkti tokius, kurie labiausiai tenkina poreikius nuo stiliaus iki kokybės.

  •         Medvilniniai

Geriausias pasirinkimas yra medvilniniai, kurie dažniausiai džiugina labai gražia išvaizda ir tuo pačiu atsparumu. Tai reiškia, kad net ir juos nuolatos skalbiant galite būti ramus, kad rūbas išliks gražus, kad jis ilgai tarnaus. Taip pat medvilniniai puikiai atrodo, tinkami ir tiems, kurie turi jautrią odą, kadangi pagaminti iš natūralaus pluošto.

  •         Šilkiniai

Šiuo metu vis dažniau kalbama ir apie šilkinius naktinukus, kurie labai puikiai atrodo ir tuo pačiu maloniai glunda prie odos. Tiesa, jie dažniausiai yra kur kas jautresni. Prie jautrios odos – puikiai tinka, tačiau pats audinys yra gana jautrus. To rezultatas yra kur kas greitesnis susidėvėjimas. Juolab, jie kainuoja daugiau. Štai todėl dažniausiai dėvimi tik retų progų metu.

  •         Sintetiniai audiniai

Ar tikrai visada visi sintetiniai audiniai gali būti laikomi vienoje kategorijoje? Juk ir čia pasirinkimas labai platus. Galima rasti tiek labai malonių odai, tiek tokių, kurie dažniausiai netinkami apatinukų gamyboje. Taip, tai tiesa. Tačiau dažniausiai visus sintetinio audinio naktinukus vienija tai, kad jų kaina dažniausiai būna mažesnė ir tuo pačiu jie tarnauja kur kas ilgiau, rečiau nusiskalbia.

  •         Frotiniai

Galbūt ne taip gražiai atrodo, tačiau labai tvirti ir frotiniai naktiniai. Taip pat iš šio audinio dažnai daromi ir apatiniai, kurie labai patvarūs, tad gali būti dažnai skalbiami, tačiau vis tiek išlieka tokie kaip ką tik įsigyti.

Pasirinkimas labai platus, tad ir susipažinti su skirtingomis galimybėmis – tikrai verta. Tokiu atveju atrodysite puikiai, o svarbiausia – pamilsite savo kūną.