Kai kurių įmonių veikla negali būti kokybiškai vykdoma be butelinių dozatorių. Belieka tik pridurti, kad jų pasirinkimas šiandien yra iš tiesų nemažas  ir tai gali suklaidinti kai kuriuos pirkėjus. Kita vertus, galite būti tikri – jei tik sužinosite atsakymus į šiuos klausimus, prieš išsirinkdami, tai priimsite tikrai teisingą sprendimą ir vėliau jums neteks gailėtis dėl netikusio pirkinio.

Koks yra cheminio atsparumo lygis?Butelinis dozatorius

Dažniausiai darbo procesai įmonėse, kuriose naudojami buteliniai dozatoriai, vyksta pasitelkiant chemines medžiagas. Taigi, renkantis belieka tik pasidomėti, koks yra butelinio dozatoriaus atsparumas cheminėms medžiagoms. 

Kokiu tikslumu užtikrinamas dozavimas?

Tačiau ir tai dar ne viskas –  ypač svarbų vaidmenį vadina ir galimybė tikslai dozuoti dozatoriaus turinį. Taigi, prieš įsigyjant, verta pasidomėti, kaip užtikrinamas tikslumas ir tai ar pateisins jūsų darbo nuostatuose esančius nurodymus.

Iš kokių medžiagų pagaminta?

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad dažnu atveju darbo procedūrų aprašuose yra nurodama, iš kokių medžiagų pagamintus darbo įrankius galima naudoti. Taigi, prieš įsigydami butelinį dozatorių patikrinkite, kokios žaliavos buvo naudotos jo gamybai. Dažniausiai buteliniai dozatoriai yra  gaminami iš šių žaliavų: PTFE, borosilikatinio stiklo 3.3, polipropileno ir FEP.

Ar dozatorių bus lengva  išplauti?

Kiekvienas dozatorius reikalauja ir tam tikros  priežiūros. Vienas iš priežiūros etapų yra ir plovimas. Taigi, prieš pirkdami, pasidomėkite, ar pasirinkto dizaino dozatorių bus lengva išplauti. 

Kokioje temperatūroje gali būti autoklavuojamas?

Dar vienas priežiūros etapas yra autoklavavimas. Taigi, iš anksto pasidomėkite, kokioje temperatūroje įrenginys gali būti autoklavuojamas. 

Ar parduodama kartu su buteliu?

Na, o pabaigai svarbu priminti dar ir tai, kad norint kokybiškai naudotis šiuo įrenginiu, reikalingas ir butelis. Tačiau tikrai ne visada jis yra komplektuojamas kartu su buteliniu dozatoriumi. Taigi, iš anksto pasidomėkite, ar butelį bus kartu parduodamas ar vis dėlto turėsite jį įsigyti papildomai.

Tad, nors butelinis dozatorius ir nėra kasdienis pirkinys, atsakius sau į šiuos klausimus, išsirinkti bus tikrai kur kas lengviau. Ir, žinoma, nepamirškite, kad šiandien šį gaminį jau galite įsigyti ir internetu.